KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954132
nr 1495 4132
Oidentifierad Konstnär, Landskap, Signerad. Olja på pannå, 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:44:25
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)